Kalender 2022 voorlopig

LET OP:  alle wedstrijden worden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding Marshal Dienst
6-jan 10.30 Stableford     Nieuwjaarswedstrijd Charles Cremers Frans Gerritsen
13-jan 10.30 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Kees van Renssen
20-jan 10.30 Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
27-jan 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Kees van Renssen
3-feb 10.30 Matchplay "Special"     4e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
10-feb 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Theo Bömer
17-feb 10.30 HD Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bömer Kees van Renssen
24-feb 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Michiel Vente Jan Leemreis
3-mrt 10.30 Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Frans Gerritsen
10-mrt 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Kees van Renssen
17-mrt 10.30 Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Michiel Vente
24-mrt 10.30 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Charles Cremers
31 mrt 11.00 Stableford Q S Openingswedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
7-apr 10.00 Strokeplay Max 4   Max. score per hole PAR + 4 (9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk) Jan Leemreis Theo Bömer
14-apr 10.00 Stableford Q   Charles Cremers Frans Gerritsen
21-apr 10.00 Strokeplay Max 4   Max. score per hole PAR + 4 (9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk) Jan Leemreis Kees van Renssen
28-apr 10.00 Stableford Q   Frans Gerritsen Michiel Vente
5-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Charles Cremers Michiel Vente Hans Gommers
12-mei 10.00 Stableford Q   Preiner 1 Jan Leemreis Kees van Renssen Chris Cligge
19-mei 10.00 Stableford Q Commissie 1 Theo Bömer Charles Cremers Frank Reuvers
26-mei   Hemelvaartsdag
2-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 2 Frans Gerritsen Michiel Vente Frans Gerritsen
9-jun 10.00 Stableford Q   Preiner 2 Charles Cremers Michiel Vente Frank Reuvers
16-jun 10.00 Stableford Q Commissie 2 Jan Leemreis Michiel Vente Hans Gomers
23-jun 11.00 Scottisch Greensome koppels S Haringwedstrijd Theo Bömer Michiel Vente Hans Pronk
30 juni 10.00 Stableford Q   AUPING 3 Frans Gerritsen Kees van Renssen Frans Gerritsen
7-jul 10.00 Stableford Q   Preiner 3 Jan Leemreis Frans Gerritsen Lex Bosmann
14-jul 11.00 Fourball Betterbal Stableford S Uitwisseling (thuis) met de Keppelse Charles Cremers Jan Leemreis Hans Fransen
21-jul 11.00 Fourball Betterbal Stableford   Uitwedstrijd naar Lochem Theo Bömer Michiel Vente Hans Gommers
28-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 3 Jan Leemreis Kees van Renssen Chris Cligge
4-aug 10.00 Stableford Q   Auping 4 Charles Cremers Theo Bömer Frank Reuvers
11-aug 10.00 Stableford Q   Preiner 4 Jan Leemreis Michiel Vente Hans Gommers
18-aug 11.00 Fourball Betterbal Stableford S Uitwisseling(thuis) met Winterswijk Charles Cremers Michiel Vente Hans Pronk
25-aug 10.00 Strokeplay   Jubileum wedstrijd "Achterhoeks Greensome" Theo Bömer Charles Cremers Lex Bosmann
1-sep 10.00 Stableford Q Auping 5 Frans Gerritsen Jan Leemreis Frans Gerritsen
8-sep 10.00 Stableford Q Preiner 5 Charles Cremers Theo Bömer Hans Fransen
15-sep 10.00 Stableford Q   Commissie 5 Jan Leemreis Kees van Renssen Louis Govaarts
22-sep 11.30 Heren/Damesdag S 9 holes groot Bosrijk en 9 holes klein Veldrijk Jan Leemreis Michiel Vente Frans Gerritsen
29-sep 10.00 Stableford Q Inhaal Commissie 1 Kees van Renssen Jan Leemreis Frank Reuvers
6-okt 10.00 Stableford Q   inhaal Commissie 4 Jan Leemreis Michiel Vente Hans Pronk
13-okt 11.00 Scramble S Stamppotwedstrijd Jan Leemreis Kees van Renssen Lex Bosmann
20-okt 10.00 Strokeplay Max 4 Q Maximum score per hole PAR + 4 Theo Bömer Michiel Vente Hans Gommers
27-okt 10.00 Stableford   Groot+Klein WMC Shotgun Frans Gerritsen Jan Leemreis Frans Gerritsen
3-nov 11.00 Texas Scramble   S Hearing Charles Cremers Michiel Vente André Passé
10-nov 10.00 Matchplay "Special"   1e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen Louis Govaarts
17-nov 11.00 Scramble   S Snertwedstrijd Theo Bömer Charles Cremers Hans Fransen
24-nov 10.00 Criss Cross   Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Frans Gerritsen Michiel Vente Frans Gerritsen
1-dec 11.00 Scramble   S Sinterklaaswedstrijd Charles Cremers Kees van Renssen Chris Cligge
8-dec 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Theo Bömer Frans Gerritsen Harry Moed
15-dec 10.30 Matchplay "Special"     2e ronde Jan Leemreis Michiel Vente Louis Govaarts
22-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen Frans Gerritsen
29-dec 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Charles Cremers Theo Bömer Frank Reuvers