Contact in een gezellige en sportieve sfeer

Kalender 2022 voorlopig

LET OP: In verband met de corona maatregelen worden tot nader order alle wedstrijden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding
6-jan 10.30 Stableford     Nieuwjaarswedstrijd Charles Cremers Frans Gerritsen
13-jan 10.30 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Kees van Renssen
20-jan 10.30 Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
27-jan 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Kees van Renssen
3-feb 10.30 Matchplay "Special"     4e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
10-feb 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Theo Bömer
17-feb 10.30 HD Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bömer Michiel Vente
24-feb 10.30 Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen
3-mrt 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Jan Leemreis
10-mrt 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Kees van Renssen
17-mrt 10.30 Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Michiel Vente
24-mrt 10.30 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Charles Cremers
31 mrt 11.00 Scramble   S Openingswedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
7-apr 10.00 Strokeplay Max 4 Q   Maximum score per hole PAR + 4 Charles Cremers Michiel Vente
14-apr 10.00 Stableford Q   Jan Leemreis Frans Gerritsen
21-apr 10.00 Strokeplay Max 4 Q   Maximum score per hole PAR + 4 Theo Bömer Kees van Renssen
28-apr 10.00 Stableford Q   Frans Gerritsen Theo Bömer
5-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Charles Cremers Michiel Vente
12-mei 10.00 Stableford Q   Preiner 1 Jan Leemreis Kees van Renssen
19-mei 10.00 Stableford Q Commissie 1 Theo Bömer Charles Cremers
26-mei   Hemelvaartsdag
2-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 2 Frans Gerritsen Michiel Vente
9-jun 10.00 Stableford Q   Preiner 2 Charles Cremers Kees van Renssen
16-jun 10.00 Stableford Q Commissie 2 Jan Leemreis Michiel Vente
23-jun 11.00 Scottisch Greensome koppels S Haringwedstrijd Theo Bömer Frans Gerritsen
30 juni 10.00 Stableford Q   AUPING 3 Frans Gerritsen Kees van Renssen
7-jul 10.00 Stableford Q   Preiner 3 Charles Cremers Michiel Vente
14-jul 11.00 Fourball Matchplay S Uitwisseling met ?? Jan Leemreis Theo Bömer
21-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 3 Theo Bömer Michiel Vente
28-jul 10.00 Stableford Q   Auping 4 Frans Gerritsen Kees van Renssen
4-aug 10.00 Stableford Q   Preiner 4 Charles Cremers Theo Bömer
11-aug 10.00 Stableford Q   Commissie 4 Jan Leemreis Michiel Vente
18-aug 10.00 Stableford   Uitwisseling met ?? Frans Gerritsen Charles Cremers
25-aug 10.00 Stableford Q   Auping 5 Theo Bömer Kees van Renssen
1-sep 10.00 Stableford Q Preiner 5 Frans Gerritsen Jan Leemreis
8-sep 10.00 Stableford Q Commissie 5 Charles Cremers Michiel Vente
15-sep 10.00 Stableford Q   Jan Leemreis Kees van Renssen
22-sep 11.00 Heren/Damesdag S Theo Bömer Michiel Vente
29-sep 10.00 Strokeplay Max 4 Q Maximum score per hole PAR + 4 Frans Gerritsen Jan Leemreis
6-okt 10.00 Stableford Q   Charles Cremers Kees van Renssen
13-okt 11.00 Scramble S Stamppotwedstrijd Jan Leemreis Michiel Vente
20-okt 10.00 Strokeplay Max 4 Q Maximum score per hole PAR + 4 Theo Bömer Kees van Renssen
27-okt 10.00 Stableford   Groot+Klein WMC Shotgun Frans Gerritsen Jan Leemreis
3-nov 11.00 Texas Scramble   S Hearing Charles Cremers Michiel Vente
10-nov 10.00 Matchplay "Special"   1e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen
17-nov 11.00 Scramble   S Snertwedstrijd Theo Bömer Charles Cremers
24-nov 10.00 Criss Cross   Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Frans Gerritsen Michiel Vente
2-dec 11.00 Scramble   S Sinterklaaswedstrijd Charles Cremers Kees van Renssen
8-dec 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Theo Bömer Frans Gerritsen
15-dec 10.30 Matchplay "Special"     2e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
22-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
29-dec 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Charles Cremers Theo Bömer