Kalender 2023 voorlopig

LET OP:  alle wedstrijden worden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding Marshal Dienst
5-jan 10.30 Ambrosius Scramble (beperkte afslag)   S Nieuwjaarswedstrijd Charles Cremers Michiel Vente Lex Bosmann
12-jan 10.30 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Kees van Renssen Hans Pronk
19-jan 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Jan Leemreis Michiel Vente Hans Gommers
26-jan 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Frans Gerritsen Kees van Renssen Hendri Rijken
2-feb 10.30 3e ronde Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Michiel Vente André Passé
9-feb 10.30 4e ronde Matchplay "Special"     4e rronde Jan Leemreis Charles Cremers Louis Govaarts
16-feb 10.30 Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bömer Michiel Vente Hans Fransen
23-feb 10.30 5e ronde Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen Kees van Renssen
2-mrt 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Jan Leemreis Frans Gerritsen
9-mrt 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Frans Gerritsen Harry Moed
16-mrt 10.30 Finale Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Michiel Vente Frank Reuvers
23-mrt 10.00 Hidden holes     9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk Theo Bömer Charles Cremers Charles Cremers
30-mrt 11.00 Openingswedstrijd   S Openingswedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen Louis Govaarts
6-apr 10.00 Stableford   9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk Theo Bömer Michiel Vente
13-apr 10.00 Strokeplay max4 Q   Max. score per hole PAR + 4 Charles Cremers Frans Gerritsen
20-apr 10.00 Stableford Q   Jan Leemreis Kees van Renssen
27-apr 10.00 Koningsdag     Met GCZ wedstrijd commissie Frans Gerritsen Michiel Vente
4-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Charles Cremers Frans Gerritsen
11-mei 10.00 Stableford Q   Preiner 1 Jan leemreis Kees van Renssen
18-mei 10.00 Hemelvaart     Hemelvaartsdag
25-mei 10.00 Stableford Q   Commissie 1 Theo Bömer Charles Cremers
1-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 2 Frans Gerritsen Kees van Renssen
8-jun 10.00 Stableford Q   Preiner 2 Charles Cremers Michiel Vente
15-jun 10.00 Stableford Q   Commissie 2 Jan Leemreis Frans Gerritsen
22-jun 11.00 Haringwedstrijd   S Haringwedstrijd Theo Bömer Michiel Vente
29-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 3 Frans Gerritsen Kees van Renssen
6-jul 10.00 Stableford Q   Preiner 3 Theo Bömer Frans Gerritsen
13-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 3 Charles Cremers Jan Leemreis
20-jul 11.00 Four Ball Better Ball   S Thuis wedstrijd met Lochem Jan Leemreis Michiel Vente
27-jul 10.00 Stableford Q   Auping 4 Theo Bömer Kees van Renssen
3-aug 10.00 Stableford Q   Preiner 4 Charles Cremers Theo Bömer
8-aug 11.00 Uitwisseling naar de Keppelse     Uitwisseling Uit met Keppelse Jan Leemreis Michiel Vente
10-aug 10.00 Stableford Q   Commissie 4 Charles Cremers Kees van Renssen
17-aug 11.00 Winterswijk Uit   Uitwisseling Uit met Winterswijk Theo Bömer Charles Cremers
24-aug 10.00 Stableford Q   Auping 5 Frans Gerritsen Jan Leemreis
31-aug 10.00 Stableford Q   Preiner 5 Charles Cremers Theo Bömer
7-sep 10.00 Stableford Q   Commissie 5 Theo Bömer Kees van Renssen
14-sep 10.00 Strokeplay max 4 Q   Max. score per hole PAR + 4 Jan Leemreis Michiel Vente
21-sep 10.00 Stableford Q   Kees van Renssen Jan Leemreis
28-sep 10.00 Strokeplay max 4 Q   Maximum score per hole PAR + 4 Jan Leemreis Kees van Renssen
5-okt 11.00 Scramble   S Herfst wedstrijd Frans Gerritsen Michiel Vente
12-okt 10.00 Stableford Q   Theo Bömer Michiel Vente
19-okt 10.00 Strokeplay max 4 Q   Maximum score per hole PAR + 4 Frans Gerritsen Jan Leemreis
26-okt 10.00 Stableford     Charles Cremers Michiel Vente
2-nov 11.00 Hearing   S Hearing Theo Bömer Kees van Renssen
9-nov 10.00 1e ronde Matchplay "Special"     1e ronde Jan Leemreis Charles Cremers
16-nov 11.00 Scramble   S Snertwedstrijd Frans Gerritsen Michiel Vente
23-nov 10.00 Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Charles Cremers Kees van Renssen
30-nov 11.00 Scramble   S Sinterklaaswedstrijd Theo Bömer Frans Gerritsen
7-dec 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Frans Gerritsen Michiel Vente
14-dec 10.30 2e ronde Matchplay "Special"     2e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen
21-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd Frans Gerritsen Theo Bömer
28-dec 10.30 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Charles Cremers Michiel Vente