Kalender 2024 voorlopig

LET OP:  alle wedstrijden worden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding Marshal Dienst
4-jan 11.00 Ambrosius Scramble (met beperkte afslag)   S Nieuwjaarswedstrijd Charles Cremers Michiel Vente Lex Bosmann
11-jan 10.30 Stokken wedstrijd     Vervanging afgelast Matchplay 1e ronde Jan Leemreis Frans Gerritsen Chris Cligge
18-jan 10.30 Matchplay "Special"     Afgelast Jan Leemreis Kees van Renssen Charles Cremers
25-jan 10.30 Matchplay "Special"     1e ronde Jan Leemreis Theo Bömer Hans Fransen
1-feb 10.30 Matchplay "Special"     2e ronde Frans Gerritsen Jan Leemreis Harry Moed
8-feb 10.30 Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen Hans Gommers
15-feb 10.30 Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bomer Charles Cremers Louis Govaarts
22-feb 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Frans Gerritsen Charles Cremers André Passé
29-feb 10.30 Matchplay "Special"     4e ronde Jan Leemreis Michiel Vente Frans Gerritsen
7-mrt 10.30 Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen Hans Pronk
14-mrt 10.30 Hidden Holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bomer Michiel Vente Frank Reuvers
21-mrt 10.30 Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Kees van Renssen Hendri Rijken
28-mrt 11.00 Chapman Foursome Strokeplay S Openingswedstrijd Frans Gerritsen Michiel Vente Kees van Renssen
4-apr 10.00 Strokeplay max 4   Uitwijk damescomp (9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk) Charles Cremers Jan Leemreis Lex Bosmann
11-apr 11.00 Stableford   Uit naar Muhlenhof Jan Leemreis Charles Cremer
11-apr 10.00 Stableford Uitwijk damescomp (9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk) Theo Bömer Chris Cligge
18-apr 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Theo Bomer Frans Gerritsen Charles Cremers
25-apr 10.00 Stableford Q   Commissie 1 Frans Gerritsen Kees van Renssen Hans Fransen
2-mei 10.00 Stableford Q   Uitwijk damescomp (9 holes Waterrijk en 9 holes Veldrijk) Jan Leemreis Michiel Vente Frans Gerritsen
9-mei 10.00 geen HD wedstrijd     Hemelvaartsdag    
16-mei 10.00 Stableford Q   Myrtax 1 Theo Bomer Kees van Renssen Louis Govaarts
23-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 2 Charles Cremers Michiel Vente Frans Gerritsen
30-mei 10.00 Stableford Q   Commissie 2 Jan Leemreis Kees van Renssen André Passé
6-jun 10.00 Stableford Q   Myrtax 2 Theo Bömer Michiel Vente Hans Pronk
13-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 3 Frans Gerritsen Michiel Vente Harry Moed
20-jun 10.00 Stableford Q   Commissie 3 Guido Baggen Memorial Jan Leemreis Michiel Vente Hendri Rijken
27-jun 11.00 Scottisch Greensome Strokeplay   S Haringwedstrijd Charles Cremers Frans Gerritsen Frans Gerritsen
4-jul 10.00 Stableford Q   Myrtax 3 Frans Gerritsen Kees van Renssen Hans Fransen
11-jul 10.00 Stableford Q   AUPING 4 Theo Bomer Michiel Vente Louis Govaarts
18-jul 11.00 Fourball Betterball   Uitwisseling (uit) naar Lochem Jan Leemreis Michiel Vente
18 juli 10.00 Stableford, voor de thuisblijvers Q   Theo Bomer Charles Cremers Harry Moed
25-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 4 Theo Bomer Kees van Renssen Kees van Renssen
1-aug 11.00 Fourball Betterball   S Uitwisseling (thuis) met de Keppelse Jan Leemreis Michiel Vente Frank Reuvers
8-aug 10.00 Stableford Q   Myrtax 4 Frans Gerritsen Charles Cremers André Passé
15-aug 11.00 Fourball Betterball   S Uitwisseling(thuis) met Winterswijk Jan Leemreis Michiel Vente Chris Cligge
22-aug 10.00 Stableford Q   Auping 5 Charles Cremers Theo Bomer Lex Bosmann
29-aug 10.00 Stableford Q   Commissie 5 Frans Gerritsen Kees van Renssen Frans Gerritsen
5-sep 11.00 Scramble 4-bal Strokeplay   S Heren / Damesdag (9 holes Bosrijk en 9 holes Veldrijk) Theo Bomer Michiel Vente Hans Gommers
12-sep 10.00 Stableford Q   Myrtax 5 Theo Bomer Kees van Renssen Frank Reuvers
19-sep 10.00 Stableford Q   Stableford 1 (telt mee voor Heer van het Jaar) Charles Cremers Michiel Vente Hans Pronk
26-sep 10.00 Stableford Q   Stableford 2 (telt mee voor Heer van het Jaar) Frans Gerritsen Jan Leemreis Louis Govaarts
3-okt 11.00 Texas/Kansas Scramble Strokeplay   S Theo Bomer Kees van Renssen André Passé
10-okt 10.00 Stableford Q   Stableford 3 (telt mee voor Heer van het Jaar) Jan Leemreis Michiel Vente Hendri Rijken
17-okt 10.00 Stableford Q   Stableford 4 (telt mee voor Heer van het Jaar) Charles Cremers Frans Gerritsen Kees van Renssen
24-okt 10.00 Stableford Q   Stableford 5 (telt mee voor Heer van het Jaar) Frans Gerritsen Kees van Renssen Charles Cremers
31-okt 11.00 Chapman Foursome Strokeplay   S Hearing Theo Bomer Michiel Vente
7-nov 10.00 Stableford     Charles Cremers Frans Gerritsen
14-nov 10.00 Texas Scramble Strokeplay   Snertwedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
21-nov 10.00 Matchplay "Special"     1e Ronde Jan Leemreis Theo Bomer
28-nov 10.30 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Charles Cremers Kees van Renssen
5-dec 11.00 Scramble   S Sinterklaaswedstrijd Theo Bomer Michiel Vente
12-dec 10.30 Matchplay "Special"     2e Ronde Jan Leemreis Charles Cremers
19-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd Frans Gerritsen Theo Bomer
26-dec 2e Kerstdag     geen HD wedstrijd    
2-jan Nieuwjaarswedstrijd   S