Contact in een gezellige en sportieve sfeer

Kalender 2021 voorlopig

LET OP: In verband met de corona maatregelen worden tot nader order alle wedstrijden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding
7-jan 10.00 Stableford     Nieuwjaarswedstrijd Michiel Vente Henk van Brenk
14-jan 10.00 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Kees van Renssen
21-jan 10.00 Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Charles Cremers
28-jan 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Michiel Vente Kees van Renssen
4-feb 10.00 Matchplay "Special"     4e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
11-feb 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Henk van Brenk Charles Cremers
18-feb 10.00 HD Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bömer Michiel Vente
25-feb 10.00 Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen
4-mrt 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Charles Cremers
11-mrt 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Henk van Brenk Kees van Renssen
18-mrt 10.00 Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Michiel Vente
25-mrt 10.00 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Charles Cremers
1-apr 10.00 Scramble   Openingswedstrijd Frans Gerritsen Michiel Vente
8-apr 10.00 Matchplay tegen de Baan     Non qualifying Jan Leemreis Kees van Renssen
15-apr 10.00 Criss Cross   Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Henk van Brenk Charles Cremers
22-apr 10.00 Stableford Q   LET OP: Qualifying. Voer zelf de score in, kaart ter controle inleveren Theo Bömer Kees van Renssen
29-apr 10.00 Strokeplay max 4   Maximum score per hole PAR + 4 Frans Gerritsen Charles Cremers
6-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Jan Leemreis Michiel Vente
13-mei Geen wedstrijd     Hemelvaartsdag
20-mei 11.00 Scottisch Greensome koppels   S Henk van Brenk Kees van Renssen
27-mei 10.00 Stableford Q   Preiner 1 Theo Bömer Charles Cremers
3-jun 10.00 Stableford Q   Commissie 1
10-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 2
17-jun 11.00 Scottisch Greensome koppels   S Haringwedstrijd
24-jun 11.00 Stableford Q   Preiner 2
1-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 2
8-jul 10.00 Stableford Q   AUPING 3
15-jul 11.00 Fourball Matchplay   S Uitwisseling met Lochem Thuis
22-jul 11.00 Stableford Q   Preiner 3
29-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 3
5-aug 10.00 Uitwisseling met Winterswijk     Uitwisseling met Winterswijk Uit
12-aug 11.00 Stableford Q   AUPING 4
19-aug 10.00 Stableford Q   Preiner 4
26-aug 10.00 Stableford Q   Commissie 4
2-sep 10.00 Stableford Q   AUPING 5
9-sep 11.00 FR Cup Q S Frans Rengelink Cup
16-sep 10.00 Stableford Q   Preiner 5
23-sep 10.00 Stableford Q   Commissie 5
28-sep 11.00 Dames/herendag     Op Dinsdag
30-sep 10.00 Strokeplay max 4     Maximum score per hole PAR + 4
7-okt 10.00 Stableford +1     Non qualifying
14-okt 10.00 Strokeplay max 4     Maximum score per hole PAR + 4
21-okt 11.00 Las Vegas Scramble   S Stamppotwedstrijd
28-okt 10.00 Stableford +1     Non qualifying
4-nov 10.00 Matchplay tegen de baan    
11-nov 11.00 Texas Scramble   S Hearing
18-nov 10.00 Matchplay "Special"     1e ronde
25-nov 11.00 Scottisch Greensome koppels   S Snertwedstrijd
2-dec 11.00 Kansas Scramble   S Sinterklaaswedstrijd
9-dec 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford
16-dec 10.00 Matchplay "Special"     2e ronde
23-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd
30-dec 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen