Contact in een gezellige en sportieve sfeer

Kalender 2021 voorlopig

LET OP: In verband met de corona maatregelen worden tot nader order alle wedstrijden met voorinschrijving gespeeld!

Datum Aanvang Wedstrijdvorm Q S Start op hole 1 en 10, tenzij Shotgun Wedstrijdleiding
7-jan 10.00 Stableford     Nieuwjaarswedstrijd Michiel Vente Henk van Brenk
14-jan 10.00 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Kees van Renssen
21-jan 10.00 Matchplay "Special"     3e ronde Jan Leemreis Charles Cremers
28-jan 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Michiel Vente Kees van Renssen
4-feb 10.00 Matchplay "Special"     4e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
11-feb 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Henk van Brenk Charles Cremers
18-feb 10.00 HD Criss Cross     Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Theo Bömer Michiel Vente
25-feb 10.00 Matchplay "Special"     5e ronde Jan Leemreis Kees van Renssen
4-mrt 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Frans Gerritsen Charles Cremers
11-mrt 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Henk van Brenk Kees van Renssen
18-mrt 10.00 Matchplay "Special"     Finale Jan Leemreis Michiel Vente
25-mrt 10.00 Hidden holes     Terug uit de baan wordt bekend welke 9 holes tellen voor de eindscore Theo Bömer Charles Cremers
1-apr 10.00 Scramble   Openingswedstrijd Frans Gerritsen Michiel Vente
8-apr 10.00 Matchplay tegen de Baan     Non qualifying Jan Leemreis Kees van Renssen
15-apr 10.00 Criss Cross   Vergelijk de score op Lus A met de score op lus B en neem de hoogste Henk van Brenk Charles Cremers
22-apr 10.00 Stableford Q   LET OP: Qualifying. Voer zelf de score in, kaart ter controle inleveren Theo Bömer Kees van Renssen
29-apr 10.00 Strokeplay max 4 Q   LET OP: Qualifying. Voer zelf de score in, kaart ter controle inleveren Frans Gerritsen Charles Cremers
6-mei 10.00 Stableford Q   AUPING 1 Jan Leemreis Michiel Vente
13-mei Geen wedstrijd     Hemelvaartsdag
20-mei 10.00 Scottisch Greensome koppels   Kies de beste bal na 1, 2, 3 holes op resp. Par 3, 4 en 5. Speel daarna om en om verder met de gekozen bal. Frans Gerritsen Kees van Renssen
27-mei 10.00 Stableford Q   Preiner 1 Theo Bömer Charles Cremers
3-jun 10.00 Stableford Q   Commissie 1 Frans Gerritsen Michiel Vente
10-jun 10.00 Stableford Q   AUPING 2 Jan Leemreis Kees van Renssen
17-jun 10.00 Scottisch Greensome koppels   Haringwedstrijd Henk van Brenk Michiel Vente
24-jun 10.00 Stableford Q   Preiner 2 Frans Gerritsen Michiel Vente
1-jul 10.00 Stableford Q   AUPING 3 Theo Bömer Kees van Renssen
8-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 2 Jan Leemreis Charles Cremers
15-jul 10.00 Stableford Q Preiner Cup 3 Henk van Brenk Michiel Vente
22-jul 10.00 Stableford Q   Commissie 3 Theo Bömer Kees van Renssen
29-jul 10.00 Stableford Q   Auping 4 Frans Gerritsen Charles Cremers
5-aug 12.00 Fourball Matchplay     Uitwisseling met Winterswijk uit
12-aug 10.00 Stableford Q   Preiner Cup 4 Jan Leemreis Michiel Vente
19-aug 10.00 Stableford Q   Commissie 4 Henk van Brenk Charles Cremers
26-aug 10.00 Stableford Q   Auping 5 Theo Bömer Charles Cremers
2-sep 10.00 Stableford Q   Frans Gerritsen Kees van Renssen
9-sep 11.00 Scramble 3-bal 25 jarig jubileum Herendag Theo Bömer Michiel Vente
16-sep 10.00 Stableford Q   Preiner Cup 5 Henk van Brenk Kees van Renssen
23-sep 10.00 Stableford Q   Commissie 5 Theo Bömer Michiel Vente
28-sep 11.00 Dames/herendag     Op Dinsdag
30-sep 10.00 Strokeplay max 4     Maximum score per hole PAR + 4 Frans Gerritsen Kees van Renssen
7-okt 10.00 Stableford +1     Non qualifying Jan Leemreis Charles Cremers
14-okt 10.00 Strokeplay max 4     Maximum score per hole PAR + 4 Henk van Brenk Michiel Vente
21-okt 11.00 Las Vegas Scramble   S Stamppotwedstrijd Theo Bömer Kees van Renssen
28-okt 10.00 Stableford +1     Non qualifying Frans Gerritsen Charles Cremers
4-nov 10.00 Matchplay tegen de baan     Jan Leemreis Michiel Vente
11-nov 11.00 Texas Scramble   S Hearing Henk van Brenk Kees van Renssen
18-nov 10.00 Matchplay "Special"     1e ronde Jan Leemreis Charles Cremers
25-nov 11.00 Scottisch Greensome koppels   S Snertwedstrijd Theo Bömer Michiel Vente
2-dec 11.00 Kansas Scramble   S Sinterklaaswedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
9-dec 10.00 Zweedse wedstrijd     Lus Bosrijk Strokeplay - Lus Waterrijk Stableford Theo Bömer Charles Cremers
16-dec 10.00 Matchplay "Special"     2e ronde Jan Leemreis Michiel Vente
23-dec 11.00 Scramble   S Kerstwedstrijd Frans Gerritsen Kees van Renssen
30-dec 10.00 Stokkenwedstrijd     Kies zelf je stokken, minder stokken is meer handicapslagen Theo Bömer Charles Cremers